Polish (Poland)
English (United Kingdom)
  • Strona Startowa
  • Mapa Witryny
  • Napisz do nas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Jesteś tu:
O Nas
O nas
29 maja 2011 10:21

Witamy na naszej stronie.

Jesteśmy producentem tłumików dźwieku do replik broni, używanych w rozgrywkach airsoftowych i paintballowych. Na życzenie wykonujemy również tłumiki do wiatrówek. Materiał, który jest wykorzystywany do produkcji naszych tłumików to aluminium utwardzane, a tłumienie to specjalna gąbka głusząca.

Tłumiki przez nas wykonywane nie moga byc stosowane w broni palnej.

Jeśli nie znajdziesz na naszej stronie tłumika, który by Tobie odpowiadał, napisz do nas, może uda nam sie go wykonać specjalne zamówienie. Przy zakupie tłumika dźwieku ważne jest określenie gwintu (prawy/lewy). Jeśli jednak Panstwo nie są pewni, jaki gwint posiada replika, proszę podać model i markę repliki. Na wszystkie wyroby dajemy gwarancje, w przypadku uszkodzenia, awarii, zapenwiamy serwis.

 

 

 Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Silesia Shop, mieszczącego się przy ul. 1 Maja 251/1 w Rudzie Śląskiej - Wirek (41-710).

W sklepie prowadzimy sprzedaż umundurowania, artykulów do samoobrony, wyposażenia taktycznego oraz obozowego, jak równiez akcesoriów doasg i paintball.  Miłośnmicy stylu militarnego, adpeci szkół wojskowych i ochrona oraz pasjonaci strzelectwa na pewno znajdą coś dla siebie.


 

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:

 

Poniedziałek - piątek  10.00 - 17.00

 
 

 

Wszystkie prezentowane modele replik imitujących broń mają moc mniejszą niż 2 J i dostępne są dla osób pełnoletnich (od 18 lat). Zakazane jest strzelanie do ludzi, zwierząt i innych żywych obiektów bez zachowania odpowiedniej ochrony.

Copyright © 2017 Silesia Factory Shop - MK - All Rights Reserved.